upcoming releases

 • Evil Warriors

  FALL FROM REALITY

  record label: Into Endless Chaos Records / War-Anthem Records
  date of release: 2018-01-19
  GERMANY

  Bardzo przyzwoity niemiecki black w stylu Marduk, Funeral Mist, Gorgoroth czy wczesnego Dark Funeral. Ostre i agresywne, ale nie pozbawione melodii riffy z gęstą pracą bębnów i klasycznym, blackowym wokalem na mocnym pogłosie. Okazjonalne zwolnienia pozwalają nabrać oddechu, ale już po chwili spada na nas kolejny siarczysty, black metalowy atak w tradycyjnym, skandynawskim duchu. Jest to drugi album zespołu z Lipska i w stosunku do debiutu sprzed siedmiu lat słychać wyraźny postęp - zwłaszcza w kwestii produkcyjnej.

  www.facebook.com/Evil.Warriors.Excess
  evilwarriors.bandcamp.com
  www.facebook.com/IntoEndlessChaos


  search for Evil Warriors
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.