upcoming releases

 • Ataraxy

  WHERE ALL HOPE FADES

  record label: Dark Descent Records
  date of release: 2018-02-16
  SPAIN

  Drugi długograj Hiszpanów, których wcześniejsza epka i debiutancki album odbiły się kilka lat temu bardzo pozytywnym echem w środowisku śledzącym współczesne trendy w dark/death metalowych rejonach. "Where All Hope Fades" przynosi muzykę jeszcze bardziej nasączoną głęboką, ciemną energią, ze złowieszczo uwodzącymi harmoniami gitar i morderczo gniotącymi, doomowymi zwolnieniami. Kolejny bardzo mocny punkt na panteonie współczesnego death metalu.

  Tracklista:
  1. The Absurdity of a Whole Cosmos (3:43)
  2. A Matter Lost in Time (10:49)
  3. One Last Certainty (5:28)
  4. As Uembras d'o Hibierno (7:12)
  5. The Mourning Path (5:51)
  6. The Blackness of Eternal Night (12:24)

  LINE-UP
  Javi - Vocals, Guitars
  Santi - Guitars
  Edu - Bass
  Viejo - Drums

  www.darkdescentrecords.com
  darkdescentrecords.bandcamp.com
  www.facebook.com/ATARAXY-281047751876

  search for Ataraxy
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.