upcoming releases

 • Untervoid

  UNTERVOID

  record label: Osmose Productions
  date of release: 2018-01-26
  POLAND

  Wspólny projekt Destroyera (Kriegsmaschine, ex-Hate) i A. (Armagedon, Azarath live, ex-Lost Soul) debiutuje imiennym mini-albumem. Jak czytamy w notce prasowej: Cztery utwory zawarte na "Untervoid" to wypadkowa wspólnej wizji i doświadczenia obu muzyków zasłużonych dla polskiej ekstremy. Materiał, który ukaże się 26 stycznia nakładem Osmose Productions to przede wszystkim jednak zapowiedź tego, co czeka nas na pierwszym pełnowymiarowym albumie Untervoid. Chłodny, perfekcyjny a zarazem totalnie nieokiełznany black metal w sam raz na delirium XXI wieku. Zespół udostępnił niedawno pierwszy utwór, pt. "Messer".

  - Z nieukrywaną dumą mogę ogłosić, że debiutanckie mini, oraz pełny album Untervoid zostaną wydane przez Osmose Productions. Jesteśmy bardzo podekscytowani, machina powoli się rozpędza – mówi Destroyer.

  "Untervoid" nagrano m.in. w Sound Division i No Solace studio, a za miks i mastering odpowiada Haldor Grunberg z Satanic Audio.

  www.facebook.com/untrvd
  www.facebook.com/osmoseproductions/
  www.osmoseproductions.com
  osmoseproductions-label.com

  search for Untervoid
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.