upcoming releases

 • Skeletal Remains

  DEVOURING MORTALITY

  record label: Dark Descent Records/Century Media Records
  date of release: 2018-04-13
  USA

  Hołdujący starej szkole amerykańskiego death metalu muzycy z dumą podkreślają, że za brzmienie nowego albumu odpowiada legenda szwedzkiej sceny - Dan Swanö, a za okładkę - jeden z najsłynniejszych grafików death metalu - Dan Seagrave. "Devouring Mortality" ukaże się na winylu w kilku różnych wersjach oraz na CD, kasecie i oczywiście na platformach cyfrowych. Więcej szczegółów poznamy wkrótce.

  www.facebook.com/SkeletalRemainsDeathMetal
  www.facebook.com/DarkDescentRecords
  www.darkdescentrecords.com

  search for Skeletal Remains
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.