upcoming releases

 • Devilpriest

  DEVIL INSPIRED CHANTS

  record label: Pagan Records
  date of release: 2017-11-10
  POLAND

  Debiutancka płyta pochodzącego ze Śląska trio DEVILPRIEST, zatytułowana "Devil Inspired Chants" ukaże się nakładem Pagan Records 10 listopada 2017. "Devil Inspired Chants" to osiem nagrań inspirowanych nie tylko Diabłem, ale przede wszystkim old schoolowym brzmieniem death i black metalu lat 90-tych.


  Tracklista "Devil Inspired Chants":
  1. Withstand The Holy Ghost
  2. Maelstorm Of Frenetic Catharsis
  3. We Swear
  4. Sacred Orgy
  5. Awaken In The Presence Of Satan
  6. Into The Murky Distance
  7. Upon The Blasting Winds
  8. Baptised In Excrement

  Formaty: CD, LP, cyfrowy

  DEVILPRIEST:
  Tom Hermies – guitars, vocals
  necro Docre – drums
  Durtal Tot – guitars, bass

  www.paganrecords.com.pl
  www.facebook.com/paganrecords
  paganrecords.bandcamp.com
  soundcloud.com/paganrecords

  search for Devilpriest
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.