upcoming releases

 • Archgoat

  ETERNAL DAMNATION OF CHRIST EP

  record label: Debemur Morti Productions
  date of release: 2017-09-29
  FINLAND

  Nowa 7" epka najbardziej zdeprawowanych z wciąż działających fińskich bluźnierców. Niesamowicie gniotące brzmienie w połączeniu z miażdżącymi surowym bluźnierstwem riffami i nieprawdopodobnym growlem Lorda Angelslayera. Na nic modlitwy zlęknionej trzódki księży, na nic błagalne wołania do niezainteresowanego Stworzyciela - Archgoat przychodzi po Was i Wasze parafie mieląc wszystko na trociny, którymi użyźnią swą drogę do piekielnych czeluści.

  Niestety tylko dwa, ale za to zupełnie nowe utwory o łącznym czasie nieco powyżej 10 min.:
  1. Black Mass Mysticism 05:44
  2. Eternal Damnation Of Christ 05:01

  A już w październiku zobaczymy w naszym kraju Archgoat na trzech koncertach w ramach ich europejskiej trasy, na której towarzyszą im Bölzer (switz), Svartidauði (icl) i Eggs Of Gomorrh (switz). Szczegóły tutaj: http://masterful-magazine.com/concertDates.php?display=detail&id=981

  www.facebook.com/archgoat.official
  www.facebook.com/debemurmorti/
  www.debemur-morti.com

  search for Archgoat
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.