upcoming releases

 • Medebor

  DARK ETERNAL

  record label: Via Nocturna
  date of release: 2017-08-31
  POLAND

  Polscy doom / gothic metalowcy z Medebor, których początki datują się na drugą połowę lat 90tych, po kilku latach milczenia wracają z nowym krążkiem "Dark Eternal", którego wydania podjęła się Via Nocturna. Jak czytamy w notce prasowej, album ten "to osiem doskonałych numerów gwarantujące mroczne i dosadne doświadczenie. Wszystko co, czego można oczekiwać po tego typu płycie. Szczególnie jeśli jest się fanem wczesnego Paradise Lost... ;)".

  Album został nagrany i wyprodukowany przez zespół w SGP Studio w Gdyni. Obrazy zdobiące album zostały zaprojektowane przez digitalwolf.pl

  Tracklista:
  01. Forest of Deranged
  02. Oblivion Came So Quiet
  03. In the Eve of Gehenna
  04. Never to Be Forgotten
  05. Pray Nightfall
  06. Desolation Will Be Mine
  07. Soul Dwells on Crimson Veil
  08. In the Shrine of a Pale Moon

  Album będzie dostępny od 31 sierpnia jako limitowany do 500 kopii jewelcase cd.
  Można zamawiać go już teraz w sklepie wytwórni: http://store.vianocturna.com/medebor-dark-eternal-cd-p-1150.html

  store.vianocturna.com
  vianocturna.bandcamp.com
  facebook.com/vianocturnacom
  twitter.com/vianocturnacom
  www.vianocturna.com

  search for Medebor
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.