upcoming releases

 • Zaraza

  SPASMS OF REBIRTH

  record label: Independent
  date of release: 2017-07-17
  CANADA

  Trzeci album tej istniejącej od prawie dwóch i pół dekady formacji tworzonej od początku przez Kanadyjczyka Briana Meaghera, którego wspomagał w przeszłości i wspomaga mocno obecnie nasz rodak - Jacek Furmankiewicz. Muzycznie jest to całkiem niezły industrial/sludge/doom będący skrzyżowaniem estetyki Godflesh, Eyehategod, Skepticism, Disembowelment, Unholy, czy nawet Swans

  Line up:
  Jacek Damaged - vox, guitars, bass, programming
  Brian Damage - keyboards, samplers, vocals

  zaraza.bandcamp.com
  www.facebook.com/zarazadoom
  www.youtube.com/channel/UChT430I0xKKNqwDfO1g39fQ


  search for Zaraza
 • listen and enjoy!


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.