upcoming releases

 • Expulsion

  NIGHTMARE FUTURE

  record label: Relapse Records
  date of release: 2017-07-14
  USA

  Nie, to nie jest reaktywacja starej szwedzkiej ekipy, których demówkami jarali się tapetradersi na początku lat 90-tych. Ten Expulsion został powołany niedawno do życia za sprawą Matta Olivo z Repulsion, któremu partneruje wokalista Matt Harvey (Exhumed, Gruesome) i weteran ekstremalnych bębnów - Danny Walker (Intronaut, Exhumed, Phobia). Skład uzupełnia basista Menno Verbaten (Lightning Swords Of Death). Pod szyldem Expulsion jednoczą skutecznie grind, punk i crust i Relapse Records właśnie wydała ich debiutancki długograj na CD, LP i w formacie cyfrowym.

  Produkcją "Nightmare Future" zajmował się sam Matt Olivo, miksy robił Joel Grind z Toxic Holocaust, a mastering Maor Appelbaum (Mayhem, Faith No More, Halford).

  Tracklista "Nightmare Future":
  1. Total Human Genocide
  2. Altar Of Slaughter
  3. Mask Of Fear
  4. Nightmare Future
  5. Funeral Bells
  6. Compulsions
  7. Comatose

  EXPULSION:
  Matt Harvey - Vocals
  Matt Olivo - Guitar
  Danny Walker - Drums
  Menno Verbaten - Bass

  www.facebook.com/ExpulsionOfficial/
  expulsiongrind.bandcamp.com
  www.relapse.com
  www.relapserecords.bandcamp.com
  www.facebook.com/RelapseRecords
  www.twitter.com/RelapseRecords

  search for Expulsion
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.