upcoming releases

 • Integrity

  HOWLING, FOR THE NIGHTMARE SHALL CONSUME

  record label: Relapse Records
  date of release: 2017-07-14
  USA/BELGIUM

  Nie ma drugiego zespołu łączącego tak genialnie stylistykę brudnego hard core z okultyzmem jak Integrity. Trendy pojawiają się i znikają, a oni wciąż, po 30 latach brzmią świeżo i cholernie przekonująco. Do tego fantastyczne klipy, które utwierdzają tylko przekonanie, że Integrity to zespół artystycznie bardzo świadomy, dojrzały i potrafiący ubrać swój przekaz w formę najwyższych lotów.

  Tracklist:

  1. Fallen To Destroy
  2. Blood Sermon
  3. Hymn For The Children of the Black Flame
  4. I Am The Spell
  5. Die With Your Boots On
  6. Serpent of the Crossroads
  7. Unholy Salvation of Sabbatai Zevi
  8. 7 Reece Mews
  9. Burning Beneath the Devils Cross
  10. String Up My Teeth
  11. Howling, For The Nightmare Shall Consume
  12. Viselle De Drac (Bonus Track)
  13. Entartete Kunst (Bonus Track)
  14. Deathly Fighter (Bonus Track)

  www.facebook.com/INTEGRITY.HT
  integrity.bandcamp.com
  www.facebook.com/RelapseRecords
  www.relapse.com

  search for Integrity
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.