upcoming releases

 • Wędrowcy~Tułacze~Zbiegi

  KORPUS CZECHOSłOWACKI EP

  record label: Devoted Art Propaganda
  date of release: 2017-05-22
  POLAND

  Nowa epka śląskich eksperymentalistów, która ukaże się jako jednostronny 12" winyl w limicie 150 sztuk. Zespół praktycznie całkowicie oddalił się już od grania z około/post-blackmetalowego z czasów Duszę Wypuścił, a bardzo mocno zakreśla swoją tożsamość wokół przepełnionych egzystencjalną beznadzieją dźwięków zimnofalowych, post-punkowych, oddając się przy tym z pasją śląskim mrokom i zepsutej, ludzkiej naturze. Poniżej do odsłuchu kawałek "Trupie Oczy".

  d-a-p.org
  wedrowcy-tulacze-zbiegi.bandcamp.com

  search for Wędrowcy~Tułacze~Zbiegi
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.