upcoming releases

 • Broken Hope

  MUTILATED AND ASSIMILATED

  record label: Century Media Records
  date of release: 2017-06-23
  USA

  Jak opowiada gitarzysta/tekściarz i założyciel zespołu Jeremy Wagner:
  "To już SIÓDMY album Broken Hope? Niewiary-kurwa-godne! Jestem naprawdę rzucony na dechy tym jak niesamowicie udał się nam ten album. Kawałki są pełne niepohamowanej wściekłości, a także mroku i ciężaru - a wszystko to ze świezych i morderczych rejonów, do których do tej pory nie docieraliśmy. Ponadto, dzięki mojemu nowemu studio i niesamowitej pracy naszego dźwiękowca/producenckiego Jedi - Scotta Creekmore'a produkcja jest na kosmicznym poziomie jakiego nigdy w naszej karierze nie osiągnęliśmy.

  Dziękuję moim braciom: Damianowi, Mike'owi, Mattowi, Diego i Scottowi - każdy z nich wniósł do tego nagrania swój niesamowity talent i umiejętności wynosząc go na poziom stratosfery! Dziękuję też Wesowi Benscoterowi za współpracę z nami i stworzenie tego epickiego/chorego obrazu inspirowanego filmem "The Thing", a także wielkie dzięki Century Media za wspieranie nas przy wydaniu tego albumu.

  Dla mnie osobiście "Mutilated And Assimilated" to godzina absolutnych moich wyżyn jako gitarzysta i tekściarz od czasy, gdy założyłem ten zespół jako nastolatek. Nigdy wcześniej nie czułem się tak zainspirowany. Na tej płycie są moje najlepsze riffy, a w kilku kawałkach są też riffy Leskiego. Są na nim moi najlepsi przyjaciele, a do tego używałem gitary Jeffa Hannemana podczas pisania i nagrywania tego albumu, aby uhonorować w ten sposób jego wpływ zarówno na mnie jak i na cały metalowy świat.

  Dzieje się tu naprawdę dużo! Naprawdę nie mogę się już doczekać kiedy usłyszycie "Mutilated And Assimilated". Death metal forever!"


  Album ukaże się jako limitowany CD+DVD digipack w Ameryce Płn. i jako CD+DVD digipack w edycji specjalnej w Europie, a także w formie cyfrowej i na serwisach streamingowych. Wersja winylowa dostępna będzie w następujących wersjach kolorystycznych:

  - Gatefold "Peeled Flesh" neon pink LP+CD: tylko na terenie USA
  - Gatefold "Antarctic Blue" light blue LP+CD: tylko od zespołu
  - Ltd. Gatefold "Cremated Corpse" black LP+CD: dostępny w Europie
  - Ltd. Gatefold "Gory Glory" transp. red LP+CD: tylko w CM Distro Europe

  Tracklista "Mutilated and Assimilated":

  1. The Meek Shall Inherit Shit (02:48)
  2. The Bunker (03:28)
  3. Mutilated and Assimilated (03:31)
  4. Outback Incest Clan (02:31)
  5. Malicious Meatholes (03:50)
  6. Blast Frozen (01:58)
  7. The Necropants (03:14)
  8. The Carrion Eaters (03:07)
  9. Russian Sleep Experiment (03:15)
  10. Hell's Handpuppets (02:48)
  11. Beneath Antarctic Ice (01:25)
  12. Swamped-In-Gorehog (06:21)

  www.facebook.com/brokenhopeofficial
  www.brokenhope.com
  www.centurymedia.com

  search for Broken Hope

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.