upcoming releases

 • Suffocation

  ...OF THE DARK LIGHT

  record label: Nuclear Blast Records
  date of release: 2017-06-09
  USA

  Nagraniami i produkcją "...Of The Dark Light" zajmował się stały inżynier zespołu - Joe Cincotta w studio Full Force. Miksy i mastering robił uznany producent/inżynier dźwięku Zeuss (m.in. Hatebreed, Arsis, Suicide Silence). Za okłądke odpowiada Colin Marks (Origin, Fleshgod Apocalypse, Kataklysm).

  Jak komentuje gitarzysta Terrance Hobbs:

  "Wreszcie nadszedł moment na który czekaliśmy. Nasz nowy album "...Of The Dark Light" zostanie wreszcie wydany 9 czerwca przez Nuclear Blast! Ostatnie cztery lata Suffocation spędziło na tworzeniu tego materiału i nie możemy być bardziej dumni. To nasz najbardziej brutalny materiał w karierze"

  "Pracowaliśmy z Joe Cincotta od końca 2016 nad położeniem ścieżek w studio Full Force, a potem po raz kolejny zatrudniliśmy Zeussa, aby tchnął w to stworzenie życie. Zarówno ja, jak i Frank Mullen, Charles Errigo, Eric Morotti i Derek Boyer - wszyscy wycisnęliśmy z siebie maksimum tego co stanowi o jakości Suffocation i mamy nadzieję, że przyjmiecie to pozytywnie!"

  "Mieliśmy także zaszczyt skorzystania po raz pierwszy z usług Colina Marksa w kwestii nowej okładki i jest to dla nas nieco inna ścieżka stylistyczna w porównaniu do tradycyjnych okładek Suffocation. Dodatkowo mamy tu też Kevina Mullera z The Merciless Concept na dodatkowych wokalach i dzięki temu album zyskał na unikalności! Będzie to nasz 10-ty studyjny album i naprawdę mamy nadzieję, że spodoba się Wam "...Of The Dark Light". Widzimy się na koncertach!"


  Tracklista "...Of The Dark Light":
  01. Clarity Through Deprivation
  02. The Warmth Within The Dark
  03. Your Last Breaths
  04. Return To The Abyss
  05. The Violation
  06. Of The Dark Light
  07. Some Things Should Be Left Alone
  08. Caught Between Two Worlds
  09. Epitaph Of The Credulous

  Pre-ordery: http://nblast.de/SuffocationDarkLightNB

  www.facebook.com/suffocation/
  www.suffocationofficial.com
  www.facebook.com/nuclearblasteurope
  www.nuclearblast.de

  search for Suffocation
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.