upcoming releases

 • Dynfari

  THE FOUR DOORS OF THE MIND

  record label: Code666
  date of release: 2017-04-14
  ICELAND

  Islandzkie Dynfari z godną podziwu regularnością i pracowitością prezentuje kolejny, czwarty już album. Zespół wciąż balansuje pomiędzy post-rockiem, shoegaze, a black metalowym klimatem. Album eksploruje teorię pisarza fantasy Patricka Rothfussa dotyczącą możliwości ludzkiego umysłu do radzenia sobie z bólem i łączy ją z ponad 100-letnimi trenami o ludzkiej egzystencji islandzkiego egzystencjalisty Jóhanna Sigurjónssona. Kombinacja przemyśleń tych dwóch pisarzy znajduje swoje ucieleśnienie w połączeniu black metalowych form z bardziej tradycyjnymi dźwiękami gitary akustycznej, akordeonu, fletu, czy buzuki.

  Za okładkę odpowiada Metaztasis (Watain, Behemoth).

  dynfari.bandcamp.com
  www.facebook.com/Dynfari
  www.youtube.com/Jormundgand0
  www.code666.net
  www.facebook.com/code666.label

  search for Dynfari
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.