upcoming releases

 • Excommunion

  THRONOSIS

  record label: Dark Descent Records
  date of release: 2017-05-12
  USA

  Zapowiadany przez Dark Descent już w grudniu 2015 roku nowy album powracającego do aktywności Excommunion wreszcie doczekał się premiery - kilkanaście lat po wydanym przez naszą krajową Empire Records "Superion". Muzycy tak zapowiadają nowy materiał:

  "W śmierci odradzamy się, aby powstać w nowej formie, w cieniu Logos. Stare doktryny zostały strącone do otchłani, a stare ciało obdarte ze skóry i spalone na stosie. Niech zostanie tylko stare imię jako nasz epitet. Wszystko inne niech spłonie i zginie, a w jej miejsce niech powstanie nowa, pełna chwały forma w pełnym paradoksów świetle potężniejszej herezji. W śmierci, Excommunion powstaje raz jeszcze...."

  Na "Thronosis" znalazły się cztery utwory o łącznym czasie nie przekraczającym 30 minut. Nagrania, miksy i mastering miały miejsce w studio Flatline Audio, gdzie nad całością czuwał Dave Otero wraz z zespołem. Okładkę stworzył Lauri Laaksonen (Desolate Shrine).

  Aktualny skład Excommunion:
  Christbutcher - wokale
  Kyle Spanswick - gitara, bas, teksty
  Gordon Koch - bębny

  www.facebook.com/Excommunion
  www.darkdescentrecords.com

  search for Excommunion

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.