upcoming releases

 • White Ward

  FUTILITY REPORT

  record label: Debemur Morti Productions
  date of release: 2017-05-12
  UKRAINE

  Pełnowymiarowy debiut ukraińskiej post black metalowej rewelacji z Odessy. Zakorzeniona w black metalu, pełna chłodu furia kontrastuje z dark jazzowymi intymnościami, gdzie subtelne pociągnięcia saksofonu i tripowa elektronika nieodzownie przywołują to co Ulver zrobili na "Predition City". Pomimo, że to dopiero debiutancki pełniak to zespół bardzo pewnie i odważnie porusza się na tym szerokim stylistycznie i wymagającym technicznie i koncepcyjnie terenie. Brawo.

  www.facebook.com/whitewardofficial/
  whiteward.bandcamp.com
  www.facebook.com/debemurmorti/
  www.debemur-morti.com/

  search for White Ward
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.