upcoming releases

 • Anathema

  THE OPTIMIST

  record label: Kscope Music
  date of release: 2017-06-09
  UK

  Jedenasty album brytyjskiej ikony klimatycznego grania. Sami muzycy określają go jako jeden z najmroczniejszych, najbardziej wymagających i nieprzewidywalnych albumów, który ukazał się z ich logo.

  Bracia Daniel i Vincent Cavanagh, razem z pałkerem Johnem Douglasem, basistą Jamie Cavangh i pałkerem/klawiszowcem Danielem Cardoso rozpoczęli nagrania "The Optimist" zimą 2016 w studio Attica Audio w irlandzkim Donegal i zakończyli w studio Castle of Doom w Glasgow z producentem Tony Dooganem (m.in. Mogwai, Belle & Sebastian, Super Furry Animals). Mastering miał miejsce w legendarnym Abbey Road Studios.

  Utwory:
  1. 32.63N 117.14W
  2. Leaving It Behind
  3. Endless Ways
  4. The Optimist
  5. San Francisco
  6. Springfield
  7. Ghosts
  8. Can’t Let Go
  9. Close Your Eyes
  10. Wildfires
  11. Back To The Start

  Preordery: found.ee/The_Optimist
  www.facebook.com/anathemamusic
  www.anathema.ws


  search for Anathema
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.