upcoming releases

 • Ensnared

  DYSANGELIUM

  record label: Dark Descent Records / Invictus Productions
  date of release: 2017-04-14
  SWEDEN

  Debiut szwedzkiej ekipy, której epka "Ravenous Damnation's Dawn" (2013, Nuclear Winter Records) spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem w podziemiu. Death/dark metal z bardzo ciekawymi aranżacjami gitar i oldskulowym brzmieniem. Zdecydowanie warte sprawdzenia. Wydanie na CD i LP - w Europie 14 kwietnia dzięki Invictus Productions, a w Stanach w maju za sprawą Dark Descent.

  Tracklista:
  1. Crushing the Meek of Heart
  2. Interlude I
  3. Gale of Maskim
  4. Interlude II
  5. Antiprophet
  6. Interlude III
  7. Apostles of Dismay
  8. Interlude IV
  9. Impious Immance
  10. Interlude V
  11. Dysangelium

  www.facebook.com/nsnrdgbg/
  www.invictusproductions.net
  www.facebook.com/InvictusProductions
  darkdescentrecords.bandcamp.com
  www.facebook.com/DarkDescentRecords

  search for Ensnared
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.