upcoming releases

 • Loss

  HORIZONLESS

  record label: Profound Lore Records
  date of release: 2017-05-19
  USA

  Sześć lat po debiutanckim długograju "Despond", tworzący bardzo udany, melancholijny funeral doom/death metal Amerykanie z Loss wytaczają kolejny, przepełniony głębokim dołem i beznadzieją monument zatytułowany "Horizonless". Produkcją i nagraniami zajmował się Billy Anderson w rodzinnym mieście zespołu - Nashville, w stanie Tennessee. Zespół zapowiada, że nowy materiał jest jeszcze cięższy, mroczniejszy, jeszcze bardziej melancholijny i przepełniony żalem.

  Gościnnie na wokalach pojawili się Wrest z Leviathan, Stevie Floyd z Taurus/Dark Castle oraz sam Billy Anderson w zamykającym płytę kawałku "When Death Is All". Za obraz na okładkę odpowiada Adam Burke z Nightjar Illustration. Spis kawałków na "Horizonless" wygląda następująco:

  1. The Joy Of All Who Sorrow
  2. i.o.
  3. All Grows On Tears
  4. Moved Beyond Murder
  5. Naught
  6. The End Steps Forth
  7. Horizonless
  8. Banishment
  9. When Death Is All

  www.facebook.com/LossDoom/
  loss.bandcamp.com
  lossdoom.com
  www.profoundlorerecords.com
  www.facebook.com/pages/Profound-Lore-Records/154041984643848
  profoundlorerecords.bandcamp.com

  search for Loss
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.