upcoming releases

 • Black Cilice

  BANISHED FROM TIME

  record label: Iron Bonehead Productions
  date of release: 2017-03-10
  PORTUGAL

  Czwarty album portugalskiego mizantropa mocno poważanego w kręgach hołdujących podziemnemu, tradycyjnemu black metalowi drugiej fali. Podobnie jak na trzech poprzednich krążkach, tak i tutaj dostajemy totalnie surowe, zimne i hipnotyzujące granie; prostackie formy, tragiczne pogłosy i wyjące konwulsyjnie wokale, a w tym wszystkim majestatyczna melancholia, paranormalne ciągoty i socjalny fatalizm znajdują swoje duchowe uwolnienie. Przy całym swoim puryzmie formy, Black Cilice udowadnia, że jest jeszcze w tym gatunku miejsce na nowe destrukcyjne akty i nowe przejawy pogardy do coraz bardziej spłycającego się, współczesnego świata.

  "Banished From Time" 12"LP/CD/MC

  12"LP Details:
  - 350gsm Jacket With Matt Varnish And Inside Flooded In Black
  - 140g Black Vinyl
  - 250gsm Cardboard Insert With Matt Varnish
  - A2 Poster On 150gsm Art Paper
  - Limited To 300 Copies

  CD Details:
  - Jewelcase CD With 8 Page Booklet On 170gsm Art Paper

  MC Details:
  - 8 Panel J-Card
  - Black Tapes With White Onbody Print
  - Silkscreen Logo Print On Clear MC Case
  - Limited To 300 Copies

  Also Available:
  "Winged Serpent" T-Shirt
  "Void" T-Shirt
  Gildan Heavy Cotton T-Shirt With One Sided Print
  Size S to XXL

  www.facebook.com/Black-cilice-180165665369041/
  www.facebook.com/IronBoneheadProductions
  www.ironbonehead.de
  shop.ironbonehead.de

  search for Black Cilice
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.