upcoming releases

 • Svart Crown

  ABREACTION

  record label: Century Media Records
  date of release: 2017-03-03
  FRANCE

  Czwarty studyjny album awangardowych Francuzów, a pierwszy z perkusistą Kevinem Paradis oraz gitarzystą Kevinem Verlay. Kolejny udany monument 'inteligenckiego black/death metalu' pełen modnych dysonansów, przełamywania gatunkowych schematów, ale nie gubiący w technicznych labiryntach smolistej esencji i chorej atmosfery. Autorem okładki jest Stefan Thanneur, który wcześniej współpracował z zespołem przy "Witnessing the Fall" i "Profane".

  Lista utworów:
  1. Golden Sacrament
  2. Carcosa
  3. The Pact: To the Devil His Due
  4. Upon This Intimate Madness
  5. Khimba Rites
  6. Tentacion
  7. Orgasmic Spiritual Ecstasy
  8. Transsubstantiation
  9. Emphatic Illusion
  10. Lwas
  11. Nganda

  www.facebook.com/SVARTCROWN
  svartcrown.bandcamp.com

  search for Svart Crown
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.