upcoming releases

 • Obituary

  OBITUARY

  record label: Relapse Records
  date of release: 2017-03-17
  USA

  10-ty album legendy florydzkiego death metalu. Obituary już dawno zrozumieli czego oczekują od nich fani i co zostanie najlepiej przyjęte. Żadnym zaskoczeniem nie jest zatem fakt, że nowy album brzmi praktycznie jak bliźniak genialnego "The End Complete", czy też "Cause Of Death". Charakterystyczny dla nich, ciężki, ponury groove z nieprawdopodobną otchłanią growlu Johna Tardy'ego i z jeszcze bardziej wyrafinowanymi technicznie, często prawie heavy metalowymi solówkami. Nieco lepszy pod względem kompozycyjnym i produkcyjnym krążek od "Inked in Blood", ale oczywiście wciąż serwujący sprawdzone rozwiązania.

  www.relapse.com/obituary-obituary/
  obituary.bandcamp.com/
  www.facebook.com/ObituaryBand
  www.obituary.cc

  search for Obituary
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.