upcoming releases

 • Ritual Lair

  MOTHER OF MISERY AND ALL REPUGNANCE (DIABOLO INTERVALE)

  record label: Godz Ov War Productions
  date of release: 2017-02-10
  POLAND

  Po pięciu latach przerwy Ritual Lair atakuje kolejnym materiałem - znów tylko epka i do tego na kasecie, ale prawdziwy oldskul black/death/thrash pokazuje Wam środkowy palec - nikt tu się nie będzie 'dostosowywał do wymagań rynku' hehe. Mus dla wielbicieli Sarcofago, Desaster, Witchmaster, Aura Noir, Nun-Slaughter itp.

  godzovwar.com/
  www.facebook.com/GodzOvWar

  search for Ritual Lair
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.