upcoming releases

 • Overkill

  THE GRINDING WHEEL

  record label: Nuclear Blast
  date of release: 2017-02-10
  USA

  Nie wiem jakim cudem ta ekipa wciąż utrzymuje tak wysoką formę, ale to nieważne - nowy krążek ma w sobie wszystko to co sprawia, że thrash nie daje się odstawić do muzeum - fantastyczną energię, ciężko i ostro tnące topory riffów, ociekający swoim klasycznym jadem wokal Blitza i zabójcze melodie. Długość utworów może przestraszyć osoby o słabszych mięśniach karku bo np. otwierający płytę numer trwa 7 i pół minuty, więc uważajcie żeby trząchając dynią do "The Grinding Wheel" nie zamienić mózgu w galaretę!

  www.facebook.com/OverkillWreckingCrew/
  www.wreckingcrew.com
  Dystrybucja: www.mystic.pl

  search for Overkill
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.