upcoming releases

 • Morta Skuld

  WOUNDS DEEPER THAN TIME

  record label: Peaceville Records
  date of release: 2017-02-17
  USA

  Pierwszy od dwudziestu lat długograj kultowych Amerykańców, którzy wrócili kilka lat temu do pełnej aktywności, ale z oryginalnych członków kapeli został już tylko gitarzysta Dave Gregor. Klasyczny groove death metal starej szkoły nie mający pewnie szans wzbudzić dziś już tyle emocji co wczesne nagrania zespołu w latach 90-tych, ale zdecydowanie warty uwagi choćby ze względu na parę fajnych riffów i niezłą grę sekcji rytmicznej (na bębnach były garowy Jungle Rot).

  www.facebook.com/MortaSkuld
  www.facebook.com/PeacevilleRecords/
  www.peaceville.com

  search for Morta Skuld
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.