upcoming releases

 • Deivos

  ENDEMIC DIVINE

  record label: Selfmadegod Records
  date of release: 2017-02-10
  POLAND

  Piąty album krajowych brutali. Następca "Theodicy" został nagrany w drugiej połowie 2016 i wyprodukowany w styczniu 2017 w studio Zed u Tomka Zalewskiego. Zespół ani nie zawodzi, ani nie zaskakuje - jest ciężko, technicznie i brutalnie jak przystało na czołówkę lubelskiej sceny ekstremalnej. Pokręcone chorobliwie riffy, szalone labirynty solówek, nieprawdopodobna praca bębnów - Deivos znów wytacza pełny arsenał swoich żelaznych atutów i wie jak zatrzymać uwagę słuchacza nawet na dłuższym dystansie.

  www.facebook.com/Deivos
  www.youtube.com/user/deivosofficial
  www.selfmadegod.com
  www.facebook.com/Selfmadegod

  search for Deivos
 • listen and enjoy!


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.