upcoming releases

 • Cranial Engorgement

  HORRIFIC EXISTENCE

  record label: Gore House Productions
  date of release: 2017-02-10
  USA

  Debiut południowo-kalifornijskiego trio, które specjalizuje się w ultra brutalnym death metalu ociekającym tłustą, gore'ową ohydą. Rzuca się w uszy trochę przesadnie wysunięty, bardzo aktywny bas; precyzyjne, ale naturalnie wyprodukowane bębny i growl - raz bulgoczący nieludzko z głębokich trzewi (jeżeli nie ma tu harmonizera to szacun), kiedy indziej klasycznie ryczący lub wymiotujący flegmą. Dużo ciężarnych pochodów w stylu Devourment, chwytliwych, przyciągających uwagę zagrywek, no i oczywiście brutalne ataki intensywnością dorównujące Brodequin. Mus dla fanów Kuby Rozpruwacza, Teda Bundy'ego, Jeffrey'a Dahmera i innych, sympatycznych bohaterów ludzkości.

  www.facebook.com/CranialEngorgement
  store.gorehouseproductions.com
  www.facebook.com/GoreHouseProductionsOfficial
  gorehouseproductions.bandcamp.com/

  search for Cranial Engorgement
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.