upcoming releases

 • Abhorrence

  TOTALLY VULGAR: LIVE AT TUSKA OPEN AIR 2013

  record label: Svart Records
  date of release: 2017-02-10
  FINLAND

  Fiński death metalowy Abhorrence wprawdzie nigdy nie wydał pełnej płyty, ale zapisał się na fińskiej scenie, w pierwszej połowie lat 90-tych dwoma znaczącymi małymi wydawnictwami - demem "Vulgar Necrolatry" i epką "Abhorrence". Ich reedycji doczekaliśmy się w 2012 roku nakładem Svart Records, a w tym samym roku zespół postanowił dorobić kilka groszy reformując się i dając kilka koncertów, z których jeden został zarejestrowany na potrzeby niniejszego wydawnictwa. Wydanie w digipacku.

  Tracklista:
  1. Intro – The Cult 01:49
  2. Pestilential Mists 03:31
  3. Holy Laws of Pain 03:08
  4. Devourer of Souls 04:38
  5. Caught in a Vortex 03:35
  6. Adoration of Abscessed Cadavers 04:00
  7. Pleasures of Putrid Flesh 04:57
  8. Disintegration of Flesh 03:51
  9. Vulgar Necrolatry 04:59

  www.facebook.com/AbhorrenceFIN/
  www.facebook.com/svartrecords/
  svartrecords.com

  search for Abhorrence
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.