upcoming releases

 • Sinister

  SYNCRETISM

  record label: Massacre Records
  date of release: 2017-02-24
  NETHERLANDS

  Nowy album pionierów europejskiego death metalu z Holandii. Jak podaje zespół w oficjalnej notce: "To nowa historia profanacji. Celem Sinister jest wspieranie zjednoczenia mrocznych wierzeń i rytuałów. Zabójcze riffy, bezlitosne bębny i wielowymiarowe przestrzenie tworzą ten mroczny klimat! Czekajcie na ten pełen majestatu materiał i bądźcie pewni - to jest Synkretyzm! To jest Death Metal!"

  Po pierwszych odsłuchach całości nie ma wątpliwości, że zespół faktycznie zdecydowanie postawił na mroczny klimat, dopuszczając nierzadko do głosu klawisze i brzmieniowo cofając się w stary, europejski, oldskulowy brutalny death metal. Mimo, iż materiał jest wciąż bardzo intensywny - jak przystało na Sinister to nie grzęźnie w pozbawionej wyrazu, blastującej sieczce jak to na nowszych płytach zespołu nierzadko bywało.

  Produkcją, miksami i masteringiem zajmował się Jörg Uken w studio Soundlodge.
  Za okładkę odpowiada Alex Tartsus Art Studios.

  "Synvretism" będzie m.in. dostępny jako limitowany, dwupłytowy digipack z bonusowym utworem.

  www.facebook.com/pages/Sinister-Official/255145351172432
  www.facebook.com/massacrerecordseurope
  www.massacre-records.com

  search for Sinister
 • listen and enjoy!


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.