upcoming releases

 • Blood Tyrant

  ARISTOCRACY OF TWILIGHT

  record label: Iron Bonehead Productions
  date of release: 2016-12-16
  NETHERLANDS

  Debiut holenderskiej hordy - na razie tylko na winylu i to w ilości 300 szt. (150x czarnych, 150x czerwonych). Jak czytamy w notce prasowej: "Z mglistych nizin królestwa cienia, Blood Tyrant powstał w opozycji do fałszywej herezji w mroczną zimę 2016 roku. The Wampyric Specter wraz z Baronem Yrch Malachi zostali przywołani czarem krwawego księżyca, aby ustanowić swój wkład w True Wampyric Black Metal, który wpaja, mocno zakorzenione w starych tradycjach poczucie wielkości i godności."

  Zespół powstał zimą, na początku tego roku i ich pierwszy, pełnoczasowy materiał "Night of Blood Moon" ukazał się na kasecie już w marcu nakładem ich rodzimego, raczkującego labela The Shadow Kingdom (będącego wspólnym przedsięwzięciem Shunned House i zajmującej się głównie dark ambientem Crude Form) i możecie go posłuchać w całości na bandcampie zespołu.

  Zamówienia: https://shop.ironbonehead.de

  bloodtyrant.bandcamp.com
  shop.ironbonehead.de
  ironbonehead.de
  www.facebook.com/IronBoneheadProductions

  search for Blood Tyrant
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.