upcoming releases

 • Deamoniac

  SPAWN OF THE FALLEN

  record label: Xtreem Music
  date of release: 2017-01-01
  ITALY

  Włoski Deamoniac powstał w 2013 roku z inicjatywy byłego basmana Horrid i jest kolejnym muzycznym hołdem dla starej Szwecji - klasyczne rejony Nihilist, Crematory, Carnage, wczesnego Necrophobic, czy chocby Macrodex, których to cover znalazł się na "Spawn of the Fallen". Dali się poznać z dobrej strony wydaną w zeszłym roku epką "Lord of Immolation" i teraz kontynuują podjęty temat na debiutanckim długograju, który ukazać się ma na CD pierwszego dnia nowego roku nakładem Xtreem Music. Nagrania ponownie miały miejsce w legendarnym studio Sunlight u Thomasa Skogberga, a autorem okładki jest znów Chris Moyen.

  Tracklista "Spawn of the Fallen":
  1. Intro/Macabre Eucharist
  2. Regurgitated From Hell
  3. From Depths of Hideous Chasms
  4. Spawn of the Fallen
  5. Intro/Procreation of Hatred
  6. Cursed Hecatomb
  7. Upon Golgotha
  8. Cremation (Macrodex cover)

  www.facebook.com/daemoniac666
  www.facebook.com/xtreemmusic666
  www.xtreemmusic.com

  search for Deamoniac
 • listen and enjoy!
Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.