upcoming releases

 • Wicthmaster / Voidhanger

  RAZING THE SHRINES OF OPTIMISM

  record label: Third Eye Temple
  date of release: 2017-01-20
  POLAND

  Z pewnością jedno z najbardziej wyczekiwanych i najbardziej zabójczych wydawnictw ostatnich miesięcy na naszej scenie. Znajdzie się na nim 5 utworów Witchmaster - jeden nowy, "Permafrost" oraz cover Einstürzende Neubauten "Tanz Debil" pochodzą z sesji do "Antichristus Ex Utero", a trzy kolejne to koncertowe klasyki zespołu z występu w Lizbonie. Black/death metalowcy z Voidhanger dostarczyli trzy zabójcze strzały mocno naznaczone hc/punk'owymi wpływami. Głęboko zakorzenione w old schoolowej stylistyce, ale jednocześnie, na swój własny sposób pionierskie i potężne. Strona Voidhanger to najbardziej bezwzględne kawałki jakie kiedykolwiek stworzyli. Miażdżące riffy i brzmienie, które sprawia, że plujący nienawiścią wokal odbiera słuchaczowi wszelką nadzieję na ratunek. Jest jak wygłodniały drapieżnik na szczycie łańcucha pokarmowego. Wyobraźcie sobie ciężar Celtic Frost w połączeniu z ostrymi riffami w stylu Sarcofago i barbarzyństwem Nails i dostaniecie posmak najnowszego oblicza Voidhanger. Nie dla słabeuszy.

  Split na razie ukaże się tylko na 12” winylu w gatefoldzie, w dwóch edycjach - 400 czarnych i 100 sztuk kolorowych placków. Na razie więcej formatów nie jest przewidywane, ale jak to określił sam wydawca: “nie wiadomo jakie plagi nawiedzą nas jeszcze na tym świecie”. Za okładkę odpowiada Robert A. von Ritter + design i kolorystyka zrobiona przez Mentalporn. Dodatkowo, kaligrafię na to wydawnictwo przygotował Ihasan Art.


  Tracklista:

  Witchmaster
  1. Permafrost
  2. Tanz Debil (Einstürzende Neubauten Cover)
  3. Tormentor Infernal (Live)
  4. Morbid Death (Live)
  5. Satanic Metal Attack (Live)

  Voidhanger
  1. Burnout Hearts Exhibition
  2. Dyskretny Urok Upadku
  3. Through The Holocaust of Optimism

  Informacja o preorderach zostanie podana już wkrótce, jak tylko zostaną zaakceptowane testowe tłoczenia.

  www.facebook.com/voidhangerofficial
  www.facebook.com/WitchmasterBand

  www.thirdeyetemple.com
  thirdeyetemple.bandcamp.com
  soundcloud.com/thirdeyetemple
  www.facebook.com/thirdeyetemple
  www.youtube.com/third

  search for Wicthmaster / Voidhanger
 • listen and enjoy!
Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.