news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Parricide/Epitome and co na żywca

  2002-01-31
  ***Parricide (Chełm) brutalny death metal, zespół istniejacy od 12 lat. Lekcja perfekcyjnej brutalności w soczystym amerykańskim stylu.
  ***Epitome (Rzeszow) najlepszy polski zespół grind, którego muzycy mieszkają obecnie w Anglii. Tak więc koncert ten jest jedyną okazją by zobaczyć ponownie opętanych chirurgów w akcji!!!
  ***Patologicum (Rzeszow) bludgeon death/grind, promocja swieżo zarejestrowanego materialu "Hecatomb of Aberration"
  ***Four whorehouseman (Kraków) genialny thrash metal, w programie covery Exodus, Sacred Reich, Slayer, Misfits,...
  ***Cremaster (Kraków) thrash metal przypominający pierwszą płytę Acid Drinkers...zagrana 2 razy szybciej
  Dira Mortis (Gorlice) death metal w klimacie wczesnego Asphyx... na deser wystapi legendarna gorlicka formacja POCURVIENIE, która na tym koncercie obchodzić będzie swoje dziesięciolecie!!
  Koncert odbędzie się 22.02.02 o 18.30 (piątek) w Krakowie -pub Proxima, ul.Grodzka 4 info: crudeent@poczta.fm
  bilety w cenie 7 zl (ilosc biletow ograniczona)
  Podczas koncertu stoiska z produktami sceny niezależnej (Tshirts, plyty CD,
  kasety...)added by: AndrzejHostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.