news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Unleashed (se) - zapowiedź nowej płyty "No Sign of Life" i pierwszy singiel

  2021-09-15

  Trzy lata po wydaniu "The Hunt for White Christ" (2018), kultowa, szwedzka legenda death metalu Unleashed powraca z nowym studyjnym albumem, "No Sign of Life", który ukaże się 12 listopada 2021 roku nakładem Napalm Records. Pierwszy udostępniony utwór z "No Sign of Life" to "The King Lost His Crown":

   

  Johnny o pierwszym singlu:
  "W następstwie bitwy o Jorsalę, gdzie wojownicy Midgardu odnieśli zwycięstwo, Biały Chrystus jest teraz ścigany z niegdyś tak świętego miasta. Wróg uchodzi na pustynię, a jego armie tracą wiarę w swojego przywódcę. Wydaje się, że król stracił koronę".

  Zespół tak zapowiada nową płytę:
  "Mamy nadzieję, że naszym wojownikom na całym świecie spodoba się nowy album tak samo jak poprzednie. Jak zawsze staraliśmy się trzymać naszych korzeni, testując naszą stal, aby jeszcze bardziej rozwinąć gatunek Viking Death Metal.
  Chwała Odynowi!
  Johny & The Boys
  "

  Preordery już ruszyły: smarturl.it/NoSignOfLife

   

  www.facebook.com/unleashed
  www.facebook.com/napalmrecords

  added by: Olo
  source: fb / Unleashed

  UnleashedNapalm Records


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.