news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Rotting Christ 23 września w Katowicach

  2021-08-15

  Black Silesia Productions oraz agencja Ready To Rock zapraszają na koncert greckich weteranów do Katowic:

  "Rotting Christ fanom metalu w kraju nad Wisłą znany jest doskonale - Sakis Tolis nigdy nie zapomniał o polskich fanach, którym jeszcze w latach 80' wysyłał pierwsze demówki zespołu, a od których regularnie otrzymywał słowa wsparcia i uznania.

  Tym razem zespół wyrusza w trasę w dosyć nietypowych realiach, jedno natomiast było pewne – na ich trasie nie mogło zabraknąć Polski!

  Rotting Christ ma na koncie 13 pełnych płyt, szereg kompilacji, ep-ek i splitów oraz niemalże niezliczoną ilość koncertów w naszym kraju, które zawsze przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem.

  Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że podobnie będzie i tym razem - tym bardziej, że koncert odbędzie się w samym centrum Górnego Śląska - w katowickim klubie P23 Katowice, sprawdzonym po wielokroć przy okazji imprez pod szyldem "Black Plague".

  Nawiasem mówiąc – ostatnia tego roku edycja The Return Of The Black Plague II z iście unikatowym i zarazem międzynarodowym składem, odbędzie się już za tydzień, w tym samym miejscu."

  23 września - Katowice @ P23 (ul. Porcelanowa 23)
  Start: 19:00

  Bilety:
  goout.net/pl/bilety/rotting-christ+support/fxrj/

  75 zł (przedsprzedaż)
  85 zł (w dniu koncertu)

  Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/352015136462648


  added by: Olo
  source: Black Silesia Productions

  Rotting ChristBlack Silesia Productions


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.