news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Wrath Division (pl) - war metalowy niszczyciel zadebiutuje w sierpniu w Left Hand Sounds i Godz Ov War Productions

  2021-06-02

  Na 21 sierpnia Left Hand Sounds i Godz Ov War Productions zapowiadają wspólnie premierę pierwszego pełnoczasowego albumu krajowej formacji Wrath Division zatytułowany "Barbed Wire Veins". Wydawnictwo ukaże się na CD, winylu i w formatach cyfrowych. Poniżej pierwszy udostępniony utwór "Death-Centered Ideology":


  Jak czytamy w notce prasowej: "Na "Barbed Wire Veins" znalazło się osiem bestialskich eksplozji masywnyego, potężnie brzmiącego, prawdziwego WAR metalu. Barbarzyński bas i dudniące bębny ścierają kości w proch, a druty kolczaste gitar bezlitośnie przeszywają ciało. Usłyszcie triumfalny okrzyk! Po wszystkim zostanie tylko kurz, dym i ciała poległych. Zero litości! To jest wojna! To jest blitzkrieg!
  Wrath Division oddaje hołd Revenge, Archgoat i Black Witchery. Ni mniej, ni więcej."


  Interesująco wyglądają pseudonimy muzyków:
  44°6'23"N 19°17'49"E - bębny, wokal
  34°24'N 132°27'E - gitara, bas
  7°41'22"N 59°57'0"W - wokal

  Miłej zabawy w odcyfrowywaniu poszczególnych koordynat.


  www.facebook.com/wrathdivision
  wrathdivision.bandcamp.com

  added by: Olo
  source: Left Hand Sounds / Godz Ov War Productions

  Wrath DivisionLeft Hand SoundsGodz Ov War Productions


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.