news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Salem (il) - winylowa reedycja "Creating Our Sins + Bonus Tracks" w NWN! Productions

  2021-01-21

  Z katalogowym numerem ANTI-GOTH 551 ukaże się nakładem Nuclear War Now! Productions reedycja epki "Creating Our Sins" izraelskich weteranów z Salem. Zapowiedź wytwórni poniżej:

  "Mamy zaszczyt ogłosić niesamowicie ważne dla nas wydawnictwo. Dogadanie tego dealu zajęło nam z zespołem parę lat, ale jestem wieloletnim fanem tej EP i poszukuję bezskutecznie dwóch pierwszych demówek tego zespołu przez ponad dwie dekady. Salem to zespół darzony szacunkiem maniaków z najgłębszego podziemia, ale prawie zupełnie zapomniany przez nową generację fanów ekstremalnego grania. Być może wynika to z ich egzotycznego pochodzenia jakim jest Tel-Aviv. Reedycja zawierać będzie trzy kawałki, które znalazły się na tym MLP w 1992 oraz 6 bonusowych kawałków, nagranych w studio w 1990. Jest to pierwsza winylowa reedycja "Creating Our Sins" i pierwszy raz, gdy większość tych bonusowych utworów zostanie wydana."

  Przewidywany termin premiery to lato 2021.

   

   

   

  www.facebook.com/salemofficialpage/
  www.nwnprod.com/

  added by: Olo
  source: NWN! Productions

  SalemNWN! ProductionsNuclear War Now! Productions


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.