news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Mephorash (se) - Covid-19 Live Performance

  2020-11-01

  Wczoraj, 30 października o godz. 18.30 premierę miało video z koncertem, który Szwedzi z Mephorash nagrali na łonie natury, na potrzeby pączkujących ostatnio 'wirtualnych koncertów' wynikających rzecz jasna z powodu ograniczeń związanych z pandemią Covid-19.  Jest on wciąż dostępny na kanale zespołu lub na kanale Black Metal Promotion:

   

  Jak opisuje zespół:

  "Aby wypełnić pustkę po braku koncertów w tym roku z powodu Covid-19 zdecydowaliśmy się zrobić to specjalne wydarzenie, którego realizacja kosztowała nas masę potu i łez.

  Już na samym początku zdecydowaliśmy, że występ ten ma mieć miejsce na łonie natury i zrodziło to masę wyzwań. Pogoda nam nie sprzyjała i po drodze napotykaliśmy masę innych przeciwności, ale w końcu udało nam się ukończyć to nagranie.

  Mamy nadzieję, że ostateczny rezultat Wam się spodoba i zaspokoi pragnienia ujrzenia nas na żywo, aż do następnego roku, gdy znów ruszymy w trasę."

  Za nagrania video odpowiada Heavy Groove Media. Miksy i mastering audio robiło Lars Hultman Productions.

   

  www.facebook.com/Mephorash
  mephorash.bandcamp.com
  mephorash.wix.com/mephorash

  added by: Olo
  source: fb.com/Mephorash

  MephorashHeavy Groove MediaLars Hultman Productions


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.