news





the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...





Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...





news

 • Hell-Born (pl) - klip promujący nowa płytę oraz pre-order

  2020-10-28

  Hell-Born i Odium Records prezentują premierowy singiel "Axis of Decay” z nowej płyty "Natas Liah”, która zapowiadana jest na styczeń. Klip można obejrzeć poniżej:


  Ruszył również pre-order płyty. Ukaże się ona jako 6-panelowy digipack z 16-stronicową książeczką, na wszystkich platformach streamingowych oraz jako gatefold Lp, 180gr, czarny z plakatem A3, limitowany do 234 sztuk i wersja die hard - biały z naszywką i naklejką, limitowany do 66 sztuk. Pre-ordery można składać na: www.odiumrex.com/webshop

   

  Przypominamy, że Hell-Born powraca po 12 latach od ostatniego albumu. Na płycie „Natas Liah” znajdzie się IX utworów osadzonych w typowym dla zespołu niepozbawionym melodii, old schoolowym, black death metalu. W nagraniach nie zabrakło również gości, min Adam Nergal Darski. Baal określa „Natas Liah” jako najlepszy, najbardziej dojrzały, dopracowany i klimatyczny album w historii Hell-Born.

  Nagrania odbyły się w Creme, de la Creme studio, a mixami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg. Za oprawę graficzną odpowiedzialny jest Lord K z Nekkrofukk.

   

  www.facebook.com/officialHellborn
  www.facebook.com/odiumrex
  www.odiumrex.com

  added by: Olo
  source: Shadow / Odium Records

  Hell-BornOdium RecordsNergalBaalHaldor GrunbergLord KNekkrofukkCreme de la Creme studio


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.