news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Trasa Taake (no), Kampfar (no) i Necrowretch (fr) przeniesiona na styczeń 2022

  2020-10-27

  Trasa Northern Alliance z udziałem Taake, Kampfar i Necrowretch, pierwotnie zaplanowana na wiosnę tego roku, z wiadomych względów została odwołana i przeniesiona pierwotnie na styczeń 2021. Termin ten wydaje się już teraz na tyle nierealny, że agencja już teraz podjęła decyzję o przesunięciu trasy o kolejny rok do przodu - aż na styczeń 2022.

  Na razie aktualne pozostają dwa polskie miejsca (pierwszy i ostatni koncert trasy):

  06.01.2022 (czwartek) - Kraków @ Kwadrat
  www.facebook.com/events/1063178667366686

  23.01.2022 (niedziela) - Wrocław @ Pralnia
  www.facebook.com/events/2677120169182209

   

  district-19.com

  added by: Olo
  source: fb.com/Necrowretch

  TaakeKampfarNecrowretch


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.