news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Engulfed (tr) udostępniają utwór z nadchodzącego minialbumu

  2020-10-22

  7 grudnia nakładem  Me Saco Un Ojo Records (winyl) i Dark Descent Records (CD) ukazuje się nowy miniLP tureckich death metalowców z Engulfed "Vengeance of the Fallen". Wydawnictwo zawiera 4 nowe numery o łącznym czasie ok. 25 minut:

  1 - Rites of Abandoned Heretics
  2 - Summoning The Black Death
  3 - Cycle of Black Altar
  4 - Scorched

  Poniżej do odsłuchu utwór otwierający to wydawnictwo:


  Za miks i mastering "Vengeance of the Fallen" odpowiada Dan Lowndes z Resonance Sound Studio. Autorem okładki jest Timo Ketola, którego niedawno straciliśmy. Materiał zostanie także wydany na kasecie przez Extremely Rotten Productions, a także będzie dostępny na platformach cyfrowych.

  Preordery startują 6 listopada.

  Engulfed:
  Serkan - wokal, bas
  Mustafa - gitara
  Aberrant - bębny

   

  www.mesacounojo.com
  www.darkdescentrecords.com
  www.extremelyrottenprod.com

  added by: Olo
  source: Engulfed

  EngulfedDark Descent RecordsMe Saco Un Ojo RecordsExtremely Rotten ProductionsTimo KetolaDan LowndesResonance Sound Studio


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.