news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Impurity (us) - "Into the Ritual Chamber" wznowione na winylu i kasecie

  2020-10-19

  Klasyczny album brazylijskiego Impurity "Into The Ritual Chamber" zostanie wznowiony po raz pierwszy na nośnikach analogowych (winyl w wersji deluxe i kaseta) 6 listopada przez Greyhaze Records.

  Zremasterowana wersja utworu "Baphomet Shield" poniżej:

   

  To kolejna z reedycji brazylijskich klasyków w katalogu florydzkiej Grayhaze po takich perełkach jak Sarcófago, Holocausto, Mutilator, Vulcano czy Sextrash. "Into the Ritual Chamber" to drugi album Impurity wydany orygainalnie w 1996 r. przez Cogumelo Records tylko na CD. I choć wydany był tylko w Brazylii to szybko zdobył sympatię maniaków podziemia we wszystkich zakątkach globu. Tematycznie album ten jest mistyczną podróżą do wnętrza góry Cerro Rico w Boliwii, gdzie w XVIw. wydobywano olbrzymie ilości srebra i gdzie masy tubylców ginęły w mękach podczas prac kopalnianych. Zniewoleni przez hiszpańskich kolonizatorów wydobywcy srebra woleli szukać wtedy ochrony w osobie Diabła, zamiast przechodzić na chrześcijaństwo.

  Zremasterowane wydanie na winylu w gatefoldzie lub na kasecie z 7-panelową wkładką można zamawiać tutaj: tinyurl.com/y4xjpxwo

  Tracklista:
  1. The Call
  2. Baphomet Shield
  3. Dilacerating The Gospel
  4. Mystical Woman
  5. Untitled
  6. I.A.O. Treasury


   

  greyhazerecords.com
  greyhazerecords.bandcamp.com
  facebook.com/greyhazerecords/
  instagram.com/greyhazerecords

  added by: Olo
  source: Greyhaze Records

  ImpurityGreyhaze Records


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.