news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Azarath (pl) ogłaszają nowy album "Saint Desecration"

  2020-10-01

  Azarath ujawnili szczegóły nowego albumu "Saint Desecration". Płyta ukaże się 27 listopada nakładem Agonia Records.

  Jak głosi notka prasowa: "Saint Desecration" to siódmy album w karierze AZARATH i trzecie w tym dziesięcioleciu dzieło złożone na ołtarzu poczerniałego death metalu (po "Blasphemers' Maledictions" z 2011 i "In Extremis" z 2017). Płyta stanowi naturalną kontynuacje ścieżki obranej przez zespół ponad dwadzieścia lat temu; z głośników wylewa się soniczny terror przyodziany w prowokacyjne szaty, których krój docenią koneserzy gatunku.
  Album został zarejestrowany i zmiksowany w Tall Pine Records, a za konsolą zasiadł Haldor Grundberg (Satanic Audio). Masteringu dokonał Brad Boatright w  Audiosiege Studio (Portland, USA). Okładkę namalowała Marta Promińska (Hypnagogic Painting). Nowe zdjęcia są autorstwa Aleksandra Ikaniewicza.

   

  Utwory:
  1. Death-at-Will
  2. Sancta Dei Meretrix
  3. Let them Burn…
  4. Fall of the Blessed
  5. No Salvation
  6. Profanation
  7. Reigning over the Death
  8. Life is Death, Death is Life
  9. Inflicting Blasphemy upon the Heavens
  10. Beyond the Gates of Burning Ghats
  11. Pure Hate*
  *Bonusowy utwór. Tylko Digi CD. Muzyka i teksty: Merciless. Gościnny wokal: Killer (Stillborn).

  Formaty:
  - Digi CD.
  - Jewelcase CD.
  - Czarny LP.
  - Marmurkowy/lawowy LP.
  - Picture LP.
  - Pliki cyfrowe.

  Ubrania:
  - Koszulka (2 wersje).
  - Bluza z zamkiem.
  - Bluza.

  Skład:
  Inferno - perkusja
  Bart - gitara
  Peter - bass
  Skullripper - wokal, gitara\

  Sklep internetowy:
  azarath.agoniarecords.com

  Azarath:
  Facebook: www.facebook.com/AzarathBand
  Webshop: azarath.pl/

  Agonia Records:
  Website: agoniarecords.com
  Webshop: agoniarecords.com/store
  Facebook: facebook.com/agoniarecords
  Twitter: twitter.com/agoniarecords
  SoundCloud: soundcloud.com/agoniarecords
  Bandcamp: agoniarecords.bandcamp.com
  Instagram: instagram.com/agoniarecordsofficial
  YouTube: youtube.com/AgoniaRec

  added by: Olo
  source: Agonia Records

  AzarathAgonia RecordsTall Pine RecordsMarta PromińskaHypnagogic PaintingEmbrionalStillbornHaldor GrundbergSatanic AudioBrad BoatrightAudiosiege Studio


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.