news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Revenge (ca) - reedycja "Attack.Blood.Revenge"; kwietniowy koncert w Krakowie

  2020-10-01

  Season of Mist zapowiada reedycję epki "Attack.Blood.Revenge" - debiutanckiego materiału kanadyjskich rzeźników z Revenge. EP ma się ukazać poprzez pododdział wytwórni Underground Activists 20 listopada i poza programowymi utworami znajdą się na niej cztery bonusowe numery: cała epka (dwa tracki) "Superion.Command.Destroy", utwór ze splitu 7" z Arkhon Infaustus oraz cover Von, który ukazał się na kompilacji NWN! Fest w 2009 r.:

  1. Yabbssor Born - Blood Of My Blood (05:07)
  2. Vengeance Absolute (05:02)
  3. War (BATHORY cover) (02:16)
  4. Annihilate Or Serve (04:19)
  5. Blood Division (05:08)
  6. Superion Revenge (03:31)
  7. Deathless Will (03:57)
  8. Lamb (VON cover) (02:58)
  Całkowity czas - 32:18

  Platformy cyfrowe: orcd.co/revenge-abr

   

  W ramach promocji swojego najnowszego albumu "Strike.Smother.Dehumanize" J.Read koncertować miał z Profanatica i Misþyrming w tym roku, ale z wiadomych powodów plany te uległy zmianie. Nowy termin trasy Revenge po naszym kontynencie to kwiecień/maj 2021r. Trasa rozpocznie się koncertem w Krakowie - nieaktualne są zatem pierwotne lokalizacje: Warszawa i Gliwice. Pełna rozpiska trasy poniżej:

  REVENGE
  + Profanatica, Misþyrming, Ultra Silvam

  29 kwi 21 Krakow (PL) TBA
  30 kwi 21 Budapest (HU) Dürer Kert
  01 maj 21 Zagreb (HR) Club Mochvara
  02 maj 21 Porto (PT) SWR Fest
  03 maj 21 München (DE) Backstage
  04 maj 21 Prague (CZ) Futurum
  05 maj 21 Hamburg (DE) Kulturpalast
  06 maj 21 Copenhagen (DK) Beta
  07 maj 21 Zwickau (DE) Club Seilerstraße
  08 maj 21 Berlin (DE) Orwo Haus
  09 maj 21 Drachten (NL) Iduna
  10 maj 21 Rotterdam (NL) Baroeg
  11 maj 21 London (UK) The Underworld
  12 maj 21 Antwerp (BE) Het Bos
  13 maj 21 Paris (FR) Backstage
  14 maj 21 Mannheim (DE) MS Connexion
  15 maj 21 Abtenau (AT) The Temple Neudegg Alm
  16 maj 21 Paderno (IT) Slaughter Club

   

  Line-up:
  J. Read - all music and lyrics

  www.facebook.com/RevengeofficialSoMpage
  www.instagram.com/revengeblackmetal/

  added by: Olo
  source: Season of Mist

  RevengeSeason of MistUnderground ActivistsProfanaticaMisþyrmingUltra SilvamDoomstar Bookings


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.