news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Deeds of Flesh (usa) - nowy album w grudniu, utwór do odsłuchu

  2020-09-29

  11 grudnia ukaże się długo oczekiwany, dziewiąty album Deeds of Flesh zatytułowany "Nucleus". Pierwszy album bez Erika Lindmarka (RIP 2018), ale jeszcze z jego udziałem w powstawaniu, to trzecia część trylogii zapoczątkowanej na "Of What's To Come" i kontynuowanej na "Portals To Cannan". Zawiera 9 utworów, których nagrania rozciągnęły się na przestrzeni aż czterech lat, a obok etatowego gardłowego, którym jest obecnie Jacoby w większości z nich wzięli gościnny udział wokaliści z amerykańskiego (ale nie tylko) podwórka.

  1. Odyssey
  2. Alyen Scourge 05:05
  3. Ascension Vortex (Feat: Decrepit Bill / Decrepti Birth, Obie Flett / Pathology, Anthony Trapani / Severed Savior, Odious Mortem)
  4. Catacombs of the Monolith (Feat: Luc Lemay / Gorguts)
  5. Ethereal Ancestors (Feat: George "Corpsegrinder" Fisher / Cannibal Corpse)
  6. Nucleus (Feat: John Gallagher / Dying Fetus)
  7. Races Conjoined (Feat: Matti Way / Submerged, Frank Mullen / Suffocation oraz Jon Zig / Serpentian)
  8. Terror (Feat: Dusty Boisjolie / Severed Savior i Robbe Kok / Disavowed)
  9. Onward

  Posłuchajcie utworu "Alyen Scourge":


  Gitarzysta Craig Peters tak opowiada o powstawaniu albumu: "Cieszę się, że wreszcie, jakieś 7 lat po tym, gdy rozpoczęliśmy tworzenie "Nucleus" fani będą mogli usłyszeć, nad czym pracowaliśmy. Ten album jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ wymagał ode mnie ścisłej współpracy z Erikiem i dążyliśmy do tego, aby stworzyć prawdziwie filmowe wrażenia dla słuchacza. Wszystkich nas zdołowało odejście Erika, nie byliśmy pewni, jak potoczy się sytuacja z albumem i zespołem. Wydawało się słuszne, że Jacoby i Mike wrócą do grupy, aby pomóc w ukończeniu tego albumu. Są tak ogromną częścią dziedzictwa Deeds of Flesh, że nie sądzę, by album mógł zostać ukończony z innym składem. "Nucleus" kończy tę niesamowitą historię, którą Erik rozpoczął na "Of What's to COme" łącząc starsze i nowsze elementy naszej muzyki z rzeczami, których fani nigdy wcześniej nie słyszeli. Bądźcie gotowi na intensywna podróż z tym albumem!"

  Wokalista Jacoby Kingston skomentował: "Po utracie Erika nie wydawało mi się właściwe, aby ktokolwiek inny wykonywał wokale na tym albumie, więc wiedziałem, że muszę wrócić do zespołu. Mike Hamilton i ja postanowiliśmy zająć się stroną tekstową i, pracując razem z nim wyszło lepiej, niż mogłem się spodziewać. Tworzenie i nagrywanie tego albumu przywiodło wspomnienia z naszego wczesnego okresu i nagrywania "Gradually Melted" i "Trading Pieces", kiedy wszystko było nowe i ekscytujące.  Poświęciliśmy się tej płycie w 100% i myślę, że to naprawdę słychać. Wymarzony skład wokalistów gościnnych, który nagrał utwory na tym albumie, jest wręcz nierealny. Jesteśmy zaszczyceni, że je mamy i myślę, że też fani będą nim podekscytowani. Sama muzyka jest szalona, ​​ale to zdecydowanie album Deeds. Udało nam się połączyć stare i nowe elementy razem, aby stworzyć hybrydę godną nowej ery."

  Preordery w Europie: www.impericon.com/en/unique-leader-records.html

   

  uniqueleader.com
  deedsoffleshmetal.com
  www.facebook.com/DeedsofFleshOfficial
  uniqueleaderrecords.bandcamp.com

  added by: Olo
  source: Unique Leader Records

  Deeds of FleshUnique Leader Records


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.