news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Zmiany w trasie Mord’A’Stigmata i Medico Peste

  2020-09-19

  Jak informuje agencja Left Hand Sounds, planowana na pierwszą połowę października trasa Heralds of Nothingness niestety nie odbędzie się w zaplanowanym kształcie. Cztery koncerty zostają odwołane, a w innych zachodzą istotne zmiany. Z różnych względów, ale oczywiście wynikających z pandemii Covid-19, nie odbędą się koncerty w:
  -    Krakowie
  -    Lublinie
  -    Łodzi
  -    Rzeszowie

  Udziału w trasie nie weźmie też Loathfinder.

  Pieniądze za zakupione bilety zostaną zwrócone w terminie 14 dni.

  Zmiany następują również w trzech z czterech pozostałych dat:
  -    Wrocław, 1.10. – koncert przeniesiony do klubu Akademia (ul. Grunwaldzka)
  -    Poznań, 2.10. – koncert w Klubie U Bazyla bez zmian
  -    Gdynia, 3.10. – koncert przeniesiony z 4 na 3 października; zmiana klubu z Drizzly Grizzly na Ucho
  -    Warszawa, 4.10. – koncert przeniesiony z 11.10.

  Zakupione bilety zachowują ważność! Istnieje oczywiście prawo do zwrotu. W tym celu należy odesłać bilet w treści wiadomości wpisując “zwrot”.

  Bilety na cztery październikowe koncerty do nabycia w sieci Ticketos.pl

   

  lefthandsounds.org

  added by: Olo
  source: Left Hand Sounds

  Mord’A’StigmataMedico PesteLeft Hand Sounds


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.