news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Nowy album Ragehammer (pl) "Into Certain Death" już dostępny - także w streamingu do odsłuchu

  2020-09-18

  Długo oczekiwany nowy album krakowskiego Ragehammer zatytułowany "Into Certain Death" jest od wczoraj dostępny w streamingu, a od dziś w formie fizycznej nakładem Pagan Records.

  "Into Certain Death" w całości do odsłuchu poniżej:

   

  Jak czytamy w notce prasowej: Następca "The Hammer Doctrine" (2016) składa się z 10 ochłapów sonicznej przemocy o zmiennym natężeniu zadawania bólu w charakterystycznym szczerym i brutalnym blackened thrashmetalowym stylu, stanowiącym konsekwentne rozwinięcie ścieżki obranej w 2011 roku.

  Autorką obrazu okładki jest Devinez

   

  "Into Certain Death" ukaże się w formacie DIGITAL, CD i LP.

  Pre-order CD: tinyurl.com/y6hbcgqo
  Pre-order VINYL: tinyurl.com/yxvsxq4n

  Tracklista:
  1. Beneath the Red Suns
  2. We are the Hammer
  3. Jesus Goat
  4. Peace
  5. Na Pewną Śmierć
  6. 616. TerrorKorps
  7. Fear Toxin
  8. Omega Red
  9. Dragon City
  10. Prophet of Genocide part II (Mother Winter Eternal)

  W ramach promocji Ragehammer wyruszy już 24.09.2020 na trasę "PANDEMIC MADNESS TOUR" u boku Vader i świętującego 30-lecie działalności Marduk. Więcej informacji na stronie Left Hand Sounds.

   

  Ragehammer online:
  Facebook: www.facebook.com/Ragehammer.Official

  Pagan Records online:
  Website / Shop: www.pagan-records.com
  Facebook: www.facebook.com/paganrecords
  Bandcamp: paganrecords.bandcamp.com
  YouTube: www.youtube.com/paganrecords

  Booking: info@lefthandsounds.org

  added by: Olo
  source: Left Hand Sounds

  RagehammerPagan RecordsLeft Hand SoundsDevinez


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.