news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Nie żyje frontman Power Trip (us) - Riley Gale

  2020-08-27

  Riley Gale, wokalista Power Trip, zmarł w wieku 35 lat. O jego śmierci poinformowała jego rodzina i zespół w specjalnym oświadczeniu:

  Z wielkim smutkiem informujemy, że nasz wokalista i brat, Riley Gale, zmarł zeszłej nocy. Riley był przyjacielem, bratem, synem. Był jednocześnie gwiazdą rocka i skromnym, szczodrym przyjacielem. Swoimi tekstami i ogromnym sercem poruszył wiele osób. Każdą spotkaną osobę traktował jak swojego przyjaciela i troszczył się o swoich przyjaciół. Oddając mu hołd nigdy nie zapomnimy jego wkładu w muzykę, działalność dobroczynną i miłości, którą zostawił po sobie. Wy, fani znaczyliście dla niego tak wiele - jesteście naprawdę wspaniali. Jeżeli ktoś ma jakieś, nawet najdrobniejsze wspomnienie o Rileym to podzielcie się nim.

  Na tę chwilę nie wiadomo, czy Power Trip będzie kontynuował działalność z innym wokalistą. Power Trip mieli w tym roku miał zagrać obok Lamb Of God i Kreator na Mystic Festival, ale koncert został przeniesiony na przyszły rok.

   

  www.facebook.com/powertripTX
  linktr.ee/powertriptx

  added by: Olo
  source: terazmuzyka.pl

  Power TripRiley GaleMystic Festival


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.