news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Hostia (pl) "Carnivore Carnival" w połowie września w Deformeathing Production

  2020-08-23

  Na 18.09.2020 zaplanowana została premiera drugiego pełnego albumu Hostia - "Carnivore Carnival". Album ukaże się w formie CD oraz limitowanego winyla (w czterech wersjach kolorystycznych). Nieco później dostępna będzie również wersja cyfrowa.

  Notka wydawcy: "Wbrew niedowiarkom, Hostia to nowa jakość na polskiej (i nie tylko) scenie. Świeże spojrzenie na granie mixu pomiędzy grindcore, a death metalem nie pozbawione brutalności, precyzji, ciężaru, rozsądnej dozy przebojowości oraz wyważonej szczypty groove. Całość opatrzona świetnym brzmieniem za które odpowiada Paweł ‘Janos’ Grabowski (Antigama, Masachist, Obscure Sphinx, Riverside). Okładka przygotowana przez Pachu Design (Łukasz Pach) (Kat, Acid Drinkers, Frontside). Rzucając kilka nazw przywołujących skojarzenia, należy wymienić takie ekipy jak Nails, Napalm Death, Lock Up, Terrorizer czy Cattle Decapitation."

   

  Formaty:
  CD (jewel case, książeczka 12 stron, slipcase)
  12" Vinyl:
  - Black (limit 100 sztuk, download code)
  - Clear (limit 100 sztuk, download code)
  - Carnivore Splatter /Clear with Gold/ (limit 70 sztuk, download code, patch)
  - Carnival Splatter /Clear with Gold and Black/ (limit 30 sztuk, download code, patch, print)

  Pre-order startuje od 01.09.2020 na stronie Deformeathing Production.

   

  Band:
  www.facebook.com/hostiaband
  www.hostiametal.bandcamp.com
  www.churchofhostia.com
  www.youtube.com/hostiaband

  Label:
  www.deformeathing.com
  www.deformeathing.bandcamp.com
  www.facebook.com/deformeathing

  added by: Olo
  source: Deformeathing Production

  Deformeathing ProductionHostiaPachu DesignPaweł Janos Grabowski


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.