news

the newest reviews

Mental Casket

Demo 2020 ___2020
Lubicie Death? Ten z czasów debiutu, siermiężny, toporny i co najważniejsze roztaczający woń świeżo rozkopanej cmentarnej ziemi. Jeśli tak, to bierzcie się za Mental Casket. Myślę, że ideą powołania do życia tego tworu była chęć złożenia hołdu twórcy "Scream Bloody Gore". Aby być sprawiedliwym muszę nadmienić, że od czasu ubiegłorocznego debiutanckiego demo, M...

Dwaal

Gospel of the Vile ___2020
Post metal i sludge/doom metal to modne ostatnio kierunki, ale, do cholery - koniecznie zróbcie w pierwszych rzędach jeszcze miejsce dla norweskiego Dwaal. Sam fakt, że ta płyta to debiut już robi wrażenie. To jest poziom, do którego większość zespołów dochodzi przez lata, a Dwaal mają na koncie przecież zaledwie jedną, wydaną własnym sumptem epkę, a wcześniej tylko jedno demo -...

news

 • Epitome na vinylu w Deformeathing Production

  2020-08-02

  Na 07.08.2020 zaplanowana została premiera winylowej wersji dwóch kultowych demosów Epitome – "Autoe'ROT'icism" wydanego oryginalnie w 1998 roku oraz "Engulf The Decrepitude" z 1994 roku. Wcześniej w barwach Deformeathing Production ukazała się wersja CD oraz kaseta + okolicznościowa, limitowana koszulka.

  Notka od wydawcy: "Epitome – zespół który swoją muzyką, oryginalnym podejściem do tworzenia dźwięków, niesamowitymi koncertami wywrócił scenę do góry nogami. Miejmy jasność – po ukazaniu się "autoe'ROT'icism" nic nie było takie jak wcześniej. Jest to jeden z tytułów który ponad 20 lat temu kreował brutalną scenę i stanowił o jej standardach. Zimny, mechaniczny, mega brutalny grind nie bojący się eksperymentów i nieszablonowych rozwiązań. Jako bonus pierwsze demo zespołu "Engulf The Decrepitude". Materiał surowy, brutalny i już w czasie kiedy się ukazał zdradzający to z czym w przyszłości będziemy mieli do czynienia pod nazwą Epitome."


  12" White/Red Splatter Vinyl (limitowany do 250 sztuk!) spakowany w lakierowaną kopertę + insert.

  Lista utworów:
  Side A:
  "Autoe'ROT'icism":
  A1. The Surgeon's Complex
  A2. Autoe'ROT&'icism
  A3. Skinpeeled
  A4. Hermetic Flesh Capsule
  A5. Adrenalin Vitamine
  A6. Adrenalin Vitamine (Grind'n'Bass Version)
  A7. Two Spanish Flies
  Side B:
  "Engulf The Decrepitude":
  B1. Involuntary Ascension
  B2. Incarnated of Morbidity
  B3. Divinely Offering
  B4. Spasmodic Serenity

  Zespół:
  www.facebook.com/SupeROTic

  Label:
  www.deformeathing.com
  www.facebook.com/deformeathing
  www.bandcamp.deformeathing.com

  added by: Olo
  source: Deformeathing Production

  EpitomeDeformeathing Production


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.